Vorig artikel | Toon lijst | Volgend artikel |
Lockmaster Slotkastfreesmachine
Binnenkort weer voorraadig!
Op dit moment hebben wij dit artikel niet op voorraad. Laat een e-mailadres achter, dan laten we weten wanneer het artikel weer beschikbaar is!
Adviesprijs | Korting | Uw prijs |
---|---|---|
inclusief 21% btw |
€764,95 inclusief 21% btw |
|
€632,19excl. btw |
Omschrijving Lockmaster Slotkastfreesmachine:
Met deze Lockmaster;mobiele Slotkastfreesmachine freest u snel en nauwkeurig slotkasten en voorplaten uit te frezen. De Lockmaster Slotkastfreesmachine is zeer solide gebouwt uit massieve onderdelen zoals gereedschapstalen assen en massieve messing knoppen, de rood geannodiseerde onderdelen van de Lockmaster zijn gemaakt van massief aluminium. De Lockmaster slotkastfreesmachine is rondom voorzien van linialen waarmee u de Lockmaster precies op het midden van de deur kunt positioneren, of bij bijvoorbeeld een opdekdeur uit het midden kun positioneren.
De lockmaster Slotkastfreesmachine wordt geleverd met een AMB 1050 watt FME-1 (220VAC); freesmotor. Deze freesmotor heeft een toerentalbereik van 5.000 - 25.000 rpm wat doormiddel van een stelknop te regelen is. Verder is deze;AMB 1050 watt FME-1 freesmotor extreem duurzaam zeer licht van gewicht (1.7kg) en Made in Germany.
Let op afzuigkap niet inbegrepen!
Component eigenschappen:
- Freesdiepte: 115mm
- Freeshoogte: 195mm
- Klembereik: 0 tm 80mm
- Geleverd met 1x 18mm frees
- Geleverd met AMB 1050 freesmotor
- Stuur elektronica voor constante prestatie en snelheid
- Soft start en begin stroom begrenzing
- Speciale bescherming van de wikkelingen tegen stof en vuil
- Spindel blockering voor gemakkelijke gereedschap wissels
- Overbelasting beveiliging
- Koolborstel op/uit schakelaar te bescherming motor
- 4 meter rubber kabel met gepatenteerd quick action vergrendeling
- 8mm spantang bij de levering inbegrepen
- Made in Holland product
Vertel het een bekende!
Vul uw naam en emailadres en die van de persoon die u op de hoogte wilt stellen van dit artikel. De ingevulde gegevens worden niet opgeslagen en/of gebruikt voor andere doeleinden dan het versturen van de email aan de door u opgegeven persoon.